Wycieczka i inne cuda z zerówek

23 września klasy 0 a i 0b pojechały na swoją pierwszą w tym roku wycieczkę szkolną. Odwiedziliśmy Warszawski Ogród Zoologiczny. Pierwszym zwierzęciem, które nas powitało był sam król lew. Niestety niezbyt nami zainteresowany. Za to jaguary pokazały nam, jak szybko biegają i co jedzą (bo akurat biegły na posiłek). I mieliśmy dużo szczęścia… Trafiliśmy na 36 urodziny szympansa. Uczestniczyliśmy w najważniejszym momencie imprezy, kiedy to każdy szympans dostał prezent. Było dużo radości… Widzieliśmy też słonie grające w piłkę, żyrafy zrywające liście z najwyższych drzew, hipopotama, który pokazał nam tylko swoją głowę i zawstydzony chował się w wodzie.  

Cały czwartek był dla nas bardzo intensywny, ale wartościowy. 

30 września w klasie 0a świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczyny przygotowały małą niespodziankę dla swoich kolegów: udekorowały krzesełka dla chłopców, przygotowały prezenty i zaśpiewały STO LAT… Cały dzień był pełen niespodzianek i uśmiechów. 

8 października oddziały zerówek wybrały się na musical „Kopciuszek” do Teatru Bemowo. Spektakl był przepiękny, a muzyka porywała do tańca i śpiewu. Kopciuszek nauczył nas przede wszystkim tego, że warto wierzyć w swoje marzenia, że w życiu nie liczą się dobra materialne, ale wrażliwe i uczciwe serce.  Polecamy wszystkim przeniesienie się w świat baśni w teatrze.

Skip to content