PIKNIK Rodzinny 31.05.2024 r.

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w związku z mniejszą niż oczekiwano liczbą osób zapisanych na piątkowy Piknik Rodzinny POWER Day 31.05.2024 r., Nasza Szkoła będzie funkcjonować w tym dniu w systemie jednozmianowym. Wszyscy zadeklarowani uczniowie pozostający w tym dniu pod opieką szkoły (zgodnie z przekazaną przez Państwa do wychowawcy informacją) powinni przybyć na godz. 8:00.

Pozostali uczestnicy (uczniowie z rodzicami) przyjeżdżają na godz. 10.00.

Piknik będzie odbywał się w godz. 10-14.

Osoby, które przyjeżdżają do szkoły autobusem mają zapewniony transport powrotny do domu o godz. 14.45, zgodnie z informacją na stronie www szkoły.

Osoby pozostające pod opieką szkoły mają zapewniony posiłek w stołówce szkolnej.

Prosimy w tym dniu o ewentualne wcześniejsze odbieranie uczniów ze świetlicy szkolnej oraz z oddziałów przedszkolnych.

Przepraszamy za ewentualne wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Mamy nadzieję, że mimo zmian wszyscy spędzimy miło czas podczas pikniku.

Z poważaniem,

Michał Doliński