Podsumowanie akcji Szlachetna Paczka

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Daria czekała na nasz przyjazd w niedzielne południe. Wcześniej musiała niestety odwieźć synka do koleżanki, ponieważ po naszej wizycie miała zaplanowane popołudnie w pracy.
Początkowo było widać, że jest lekko skrępowana i nie dowierza, że te wszystkie paczki są dla niej i dla Daniela. Bardzo cieszyła się z każdej rzeczy, z zapasów żywności, środków czystości, dzięki tym produktom będzie jej znacznie łatwiej funkcjonować w czasie, kiedy nie jest jeszcze w stanie pracować na cały etat. Najbardziej ucieszyła ją informacja, że jej dług został spłacony. Jest to dla niej olbrzymia ulga, powiedziała, że wreszcie będzie mogła spokojnie spać i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Była zachwycona pięknymi ubraniami (buty Reebok i kurtka z Carry są w idealnych rozmiarach i będą jej pasowały do wszystkiego) oraz z dużego zapasu kosmetyków świetnej jakości (Maybelline, L’Oreal, Garnier, Mixa). Kolejnym wspaniałym prezentem był laptop, bardzo cieszyła się, że syn będzie mógł go wykorzystywać do nauki zdalnej, tym bardziej że właśnie wkracza w szkolny wiek. Nie spodziewała się również, że dostanie akcesoria, które przydadzą się jej do gotowania (naczynie żaroodporne, łopatki, talerze, patelnie i wiele innych). Już zaczęła planować wspólne gotowanie z Danielem. Daniel był przeszczęśliwy, że dostał hulajnogę, o jakiej marzył. Na zdjęciach, które dostałam od pani Darii widać jego wielkie zadowolenie z otrzymanych gier i puzzli. A pani Darii podobały się jego markowe buty i ubrania.

Słowo od Rodziny

Pani Daria chciałaby serdecznie podziękować Darczyńcom za zaangażowanie oraz za wielkie serca. Nie spodziewała się, że otrzyma od Państwa tak wiele wspaniałej jakości rzeczy, a szczególnie nie spodziewała się, że jej zadłużenie za opłaty mieszkaniowe zostanie spłacone.
Bardzo docenia Państwa czas poświęcony na znalezienie i zakupienie wszystkich produktów. Oprócz wielokrotnych podziękowań, w sms-ie napisała, że nie potrafi nawet opisać swojej radości i że nie wierzyła, że coś tak pięknego może ją w życiu spotkać. Dzięki Państwu to będą dla niej najpiękniejsze Święta Bożego Narodzenia.

Słowo od Wolontariusza

A ja ze swojej strony, chciałabym bardzo podziękować pani Karolinie za miłą i sprawną współpracę. Przekazanie tak wspaniałych prezentów od Państwa dla pani Darii i jej syna było dla mnie wielką przyjemnością, a świadomość, że te rzeczy mogą wpłynąć na zmianę jej życia na lepsze napawa mnie wielką radością!
Z okazji zbliżających się Świąt, chciałabym życzyć Państwu wielu radosnych i magicznych chwil w tym szczególnym okresie oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w Nowym Roku.

podziekowania-

Skip to content