Relacja z akcji Szlachetna paczka

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele !

Przedstawiciele Szkolnego Wolontariatu pragną jeszcze raz podziękować Wszystkim, którzy włączyli się w akcję ,,Szlachetna Paczka”. To wszystko wydarzyło się dzięki Tobie i Twojemu zaangażowaniu! Tylko razem możemy sprawić, aby innym żyło się lepiej. Pomagajmy i bądźmy wrażliwi na potrzeby ludzi żyjących wokół nas.

Poniżej przedstawiamy relację ze spotkania wolontariusza z Rodziną podczas wręczania paczki.

Pani Halina z uśmiechem zaprosiła nas do mieszkania. Pan Piotr nie dowierzał, że to wszystko dla nich. Byli wzruszeni patrząc na liczbę paczek, które wnosiliśmy. Kiedy pani Halina otwierała paczki każda rzecz wywoływała uśmiech na ich twarzach. Pan Piotr bardzo się ucieszył ze słuchawek, ponieważ będzie mógł słuchać audiobooków. Pani Halina ucieszyła się z młynka do kawy i powiedziała: „teraz będziemy pili pyszną, prawdziwą kawę”. Ucieszyli się widząc ciepłe koce oraz pościel. Rodzina była przeszczęśliwa z powodu ogromnej ilości zapasów żywności oraz chemii. Pan Andrzej niestety nie był obecny podczas wizyty wolontariuszy w trakcie Weekendu Cudów, ale również bardzo ucieszył się z przekazanej paczki.

Słowo od Rodziny

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za przekazane paczki. Życzymy dużo pomyślności i radości. Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Słowo od Wolontariusza

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za chęć udziału w Szlachetnej Paczce i wspaniałe przygotowanie podarunków dla rodziny. Niech dobro, które przekazaliście wraca do Was w codziennym życiu.

Skip to content